Evinizde Olması Gereken En Güzel Dekoratif Objeler

Tarzınızı bulduğunuzu düşündüğünüz mobilyaları seçerek evinizi dekore ederken kişiliğinizi evinize yansıtın ve ona da bir kişisel duruş katın. Evinizi dekore ederken kullanacağınız mobilyaların renginden tutunda yaşam alanınızın büyüklüğüne kadar seçim yaparken sizi etkileyen faktör vardır. Renkleri kişisel tercihiniz olabilir ancak evinizin doğal durumuna da uygunluğunu göz ardı etmeyin. Çok sevdiğiniz koyu bir renk küçük alan da boğucu etki yaratabilir. Dekorasyon oluştururken ana etken tabi ki evdeki mobilyalardır. Koltuk ya da TV ünitesi gibi büyük eşyalarımızı seçerken uzun yıllar kullanmak için alırız. Dekore edilmiş bir evde asıl ruhu katan en güzel dekoratif objeler aksesuarlardır. İnce detaylar oluşturarak evde görünmeyen ancak bütünlüğü sağlayan yapılar bu objeler sayesinde tamamlanır. Uzun süre alınan koltuk takımını kullanmak belirli bir zamandan sonra monotonluk oluştururken bu tekdüzeliği evinize de yerleştireceğiniz bir dekoratif eşya tarafından bozulması mucizevi bir durumdur. Hem yaşam alanınıza yeni bir renk katmakta hem de göz alışkanlığı denilen olguyu yıkarak yeni bir durum ortaya çıkmasına ve ufak dokunuşla tüm evde değişiklik yapılmış tazeliği uyandırmasını sağlayabilirsiniz.

 

objeler ve dekorasyon

 

En Güzel Dekoratif Objelerde Seçenekler

Evinizi güzelleştirecek ve tekdüzeliğe son verecek aksesuarlardan birisi evinizin duvarına yerleştirmenizle farklı bir hava ve enerji yayacak renkli panolardır. Modern anlamda renklere ve çizgilere sahip panolar göz alışkanlığını bozup zaman zaman evinizi tazeleyen dekoratif objeler arasındadır. Koltuk aralarındaki sehpalara ya da yerden yukarı yükselen şekilleri ile vazolar da dekoratif eşyalar arasındadır. Sizleri neşe dolu alana kavuşturacak yaşam alanı yaratmanızı sağlayacaktır. TV sehpasının üzerinde kullanabileceğiniz dekoratif ağaçlar ve ya ilgi alanınıza göre kuşlar gibi şirin objelerle de ferahlık oluşturma imkânınız vardır.

 

ev dekor objeleri

 

En Güzel Dekoratif Objelerde Kendi Tasarımlarınız

Evinizin duruşunu dekorasyondan sonra sıradanlıktan kurtarmak için kullanacağınız dekoratif eşyalardan birisi de bulunduğu alana hafif ışık yayan abajurlardır. Kendi tasarım yeteneğinizi kullanarak alacağınız malzemelerle oluşturacağınız abajurlar sayesinde evinizde loş bir ışık oluşturan abajur elde edebilirsiniz. Ya da fotoğraflarını koyacağınız çerçevelere de kendi tasarımlarınızı katarak sadece size ait tarzda objeler oluşturabilirsiniz.

 

dekor objeleri

 

Share this post

Post Comment