Kelebek Mobilya Koltuk Takımları

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları

Ev dekorasyonunda ürün kalitesi ve çeşitliliği ile göz dolduran her yıl adından sıkça söz ettiren Kelebek mobilya en çok tercih edilen ürün yelpazeleri içinde koltuk takımları ile de farkını ortaya koymaktadır.

Kelebek mobilyanın ürün yelpazesinin tanıtıldığı ve karşılaştırma yapma imkanı sunduğu tüm modellerini toparlayıp oluşturduğu ürün kataloğu her türlü mobilya modelleri hakkında bilgi almanızı sağlama açısından oldukça etkili olmaktadır.

kelebek-mobilya-koltuk-takimlari-2

Kampanyalı Kelebek Mobilya Koltuk Modelleri

Pek çok modelin ve desenin yer aldığı koltuk takımları ise seçkin ve kelebek mobilya ayrıcalıklarını bilen müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Koltuk takımı modellerinde, öncelikli olarak konfor ön planda tutularak tasarlanmış olup kalitesinden kesinlikle taviz verilmemiştir. Renk seçenekleri ise moda renklerinde dışında kişilerin farklı zevklerine göre oldukça fazla yer almaktadır. neredeyse tüm mobilya modellerinden daha fazladır. Koltuk takımlarında kullanılan iskelet ve ahşap kısımlar son derece kaliteli ve garanti kapsamındadır.

kelebek-mobilya-koltuk-takimlari-3

Kelebek mobilyanın koltuk takımları içinde yer alan yuvarlak hatları, kumaş dokusu, ahşap aksamlarının uyumu, yastıkların koltuk yüzey kumaşının desenli haliyle sadeliğin ve kalitenin muazzam duruşunun yanında salonlarınıza zarafeti ve şıklığı taşıyacak niteliktedir.

Bir çok modelin yanında farklı tasarımları ile dikkat çeken diğer bir koltuk takımı ise Neo – Klasik çizgilere sahip olan Melissa koltuk takımı konforlu görüntüsü ile oturuşta rahatı kapitoneli tasarımı ahşap yüksek ayaklarındaki ahşabın harika kullanılışı ile estetiği bir araya toplayan model renk seçenek ayrıcalığı ile salonlarınıza modern bir şıklık getirecektir.

kelebek-mobilya-koltuk-takimlari-4

2016 Kelebek Mobilya Salon Koltuk Takımları

Evlerine çiçek bahçesi ile baharın esintilerini getirmek isteyenler için tasarlanan diğer bir koltuk takımı ise kario 5870 olarak isimlendirilen yumuşak kadifemsi kumaşı ve iskelet şekli ile modern oldukça kullanışlı ve modern bir takım. Yastıklarda kullanılan çiçekli desen kumaş ile tekli koltuğun deseni birbirini tamamlamaktadır. Bir çok seçenek içinde konforun yanı sıra garantili bir kalite arayanların adresi olan kelebek mobilyaya uğramadan karar vermeyin derim.

kelebek-mobilya-koltuk-takimlari-5

Share this post

Post Comment