Köşeli Mutfak Masaları Modelleri

Köşeli Mutfak Masaları Modelleri

Köşeli mutfak masası modelleri denince, akıllarda birçok model beliriveriyor. Çünkü o kadar şık ve modern çizgiye kavuşmuş model var ki; insanı deyim yerindeyse cazibesiyle kendine çekiyor. Model bu kadar fazla iken ve bu kadar şık modeller mevcut iken, kafa karışıklığı yaşamamak mümkün değil. İşte ben de sizin aklınızdaki bu kararsızlıkları gidermek için birkaç öneride bulunmak istiyorum.

koseli-mutfak-masalari-modelleri-2

2016 Şık Mutfak Masa Sandalye Modelleri

Köşeli mutfak masası modelleri, özellikle kalabalık ailelerin veya çok misafiri olan kişilerin tercih etmesi gereken modellerdir. Hem şık hem de daha derli toplu bir görünüm sağlamak için tercih edilen modeller arasında olan bu modeller, oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Alaturka, modern, ahşap, cam modelleri içinde barındırır. Bu modelleri koltuk ve puf tarzında oturaklarla kombin yaparsanız oldukça şık ve modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu modeller fazla yer kaplamaması ve size daha fazla yaşam alanı sağlaması dolayısı ile de çok tercih edilmektedir.

koseli-mutfak-masalari-modelleri-3

Mutfak Mobilyaları ile Zarif Dekorasyonlar

Genel olarak neredeyse bir klasik haline gelen cam ve ahşap düz modeller tercih edilmektedir. Ama siz mutfağınızda farklı bir hava yaratmak istiyorsanız; bank şeklinde tasarlanmış ahşap oturakların üzerine ince minder detayı ekleyebilirsiniz. Ayrıca deri kaplama klasik köşeli koltuklarla da kombin yapmanız mümkün. Ya da renkli ve desenli örtülerle kaplanmış koltuklarınızla kombin yaparak mutfağınızda cıvıl cıvıl bir hava yaratmanız mümkün. Ayrıca koltuklarla kombin yaptığınız köşeli masanızın yanına birkaç tane masanıza uyumlu ve zevkinize göre tasarlanmış sandalyeler de ekleyebilirsiniz. Renk olarak ise; genellikle kırmızı, kahverengi, sarı, turuncu ve mavi tercih edilmektedir.

Share this post

Post Comment