Zigon Sehpasız Salon Olurmu ?

Zigon Sehpasız Salon Olurmu ?

Mobilya seçimlerinde olmazsa olmaz seçenekler arasında bulunan zigon sehpa özellikle oturduğunuz alanda masaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz küçük çapta hazırlanan masalardır. Farklı renklerde ve modellerde yapılan üretimler sayesinde 3’lü veya 4’lü olarak tercihler yapılabilir.

İç içe geçen modeller sayesinde dar alanda daha kullanışlı sonuçlar alınabilir. Bu sayede kullanım sonrasında iç içe konularak tek bir masa kadar alan kaplaması ile hem daha fazla masaya sahip olunabilir hem de daralma olması engellenmiş olunur.

Şık seçimler yapmak isteyenler için çiçek şeklinde görüntü oluşturan modellerde bulunur. Bu sayede daha zarif dokunuşlar ile dekorasyonda güçlendirilmiş olunur.

 

ahşap çanta zigon sehpa

renkli yuvarlak zigon

 

Tekerlekli Zigon Sehpa Modelleri

 

Rahat hareket ettirilmesi amacı ile hazırlanmış olan tekerlekli zigon sehpa yüzeye zarar vermeden kolayca hareket ettirilebilir. İç içe geçen modellerde bu tarz üretimler yapıldığı için özellikle farklılık arayanlar için desenler ile baskı yapılmış yüzeyleri bulunan masalarda tekerlek kısmı da bulunur.

 

Klasik tarzı sevenler için ahşap olarak hazırlanmış olan motifli zigon sehpa modelleri de bulunur. Özelikle bu modellerde dörtlü seçenekler hazırlanarak daha fazla sayıda boy boy masaya sahip olunması sağlanmış olunur. Son yıllarda sezonun modelleri olan özellikle birleştiğinde çiçek veya farklı görünümler oluşturan zigonlar tercih edilmektedir.

 

zigon sehpa modelleri

zigon sehpa tasarımları

 

Kullanışlı Zigon Sehpa Modelleri

 

Büyük masalara gerek duymadan da evde kullanım alanını çoğaltmak isteyenler için özellikle her amaç için uygun hazırlanan zigon sehpalar uygun fiyatları ile herkes tarafından tercih edilebilir. Renk seçenekleri olduğu gibi farklı şekillerde hazırlanan modellerin kullanışlı olması da önemlidir.

 

Özellikle tek bir masa şeklini almaları kullanım sonrasında alanınızdan fedakarlık yapmanıza gerek bırakmamaktadır. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan modeller dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanmaya devam edeceğiniz seçenekleri sunmaktadır.

 

ahşap sehpa

zigon sehpa modelleri

zigon sehpa

Share this post

Post Comment